EUROGUSS 2020’ye hazırız!

TEKİŞ, 14-16 Ocak 2020 tarihleri arasında Avrupa’nın en büyük döküm fuarı EUROGUSS 2020'ye katılıyor.

Üretim uzmanları, otomotiv bileşen tedarikçileri, otomotiv üreticileri, dökümhaneler, uluslararası kalıp döküm fuarı Euroguss 2020’de olacak. İki yılda bir düzenlenen ve Nürnberg Exhibition Center’da bu yıl 13’üncüsü gerçekleşecek fuarda üretimin yanısıra alüminyum, magnezyum ve çinko döküm alanında inovatif çözümler ön planda olacak. Bunun yanısıra etkinlik hızlı prototip geliştirme, döküm makinaları ve material testi alanlarına da yoğunlaşacak.

Ham materyallerden, teknoloji ve nihai ürün üretimine kadar dökümüm bütün zincirlerini bir araya getiren Euroguss’un ziyaretçileri arasında servis sağlayıcılar ve ekipman tedarikçileri de bulunuyor.

Üretiminin yüzde 60’ını yurt dışına yapan TEKİŞ, fuarda sektöre yönelik kalıp seti ve kalıp ekipmanları imalatı ile yer alacak. Ayrıca bundan yedi yıl önce bir TÜBİTAK-TEYDEB araştırma projesi olarak başlayan ve sonrasında TEKİŞ’in patentini aldığı kalıp taşıma robotu da ilk kez fuarda yurt dışında tanıtılacak. 30 tona kadar ağırlık taşıyabilen, dört tekerleği sayesinde sınırsız manevra kabiliyetine sahip robot tamamen elektrikli bir sisteme sahip ve çevreye karşı da duyarlı.

Yüzde 100 CMM kontrolü ile sipariş edilen ürünün eksiksiz aynısını elde etme garantisi veren TEKİŞ, aynı zamanda Almanca, İngilizce  ve Türkçe olarak güvenilir ve açık bir iletişime sahip ekibi sayesinde yurt içi ve yurt dışında 25 ülkedeki müşterileriyle sürekli iletişim halinde.

TEKİŞ’e Euroguss Fuarı boyunca 9’uncu Hall, 9-235 numaralı standdan ulaşabilirsiniz.